Víno z čiernych ríbezlí

Naše vinárstvo sa zaoberá výrobou vína výlučne z čiernych ríbezlí. Hovorí sa im aj najcennejšie ovocie v Európe. Aké je ich tajomstvo? Prečítajte si, čo obsahujú.

Antioxidanty
Železo
Vitamín C

Najobľúbenejšie ovocné víno

Čierne ríbezle obsahujú obrovské množstvo vitamínov, najmä vitamínu C, antioxidanty, železo a selén. Pôsobia proti únave, migréne, prispievajú k udržaniu normálneho krvného tlaku a u žien napomáhajú udržiavať aj správnu hormonálnu rovnováhu.

Pôsobia proti únave

Pomáhajú bojovať proti migréne

Posilňujú kosti a kĺby

Naše vína

Pádár Exclusive

Rad Exclusive je určený milovníkom rafinovaných suchších vín. Má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť, za ktorú vďačí jedinečnej technológii barikového tipu. 0,75 l Alk. 10,07% obj.

Pádár Premium

Jeho plná a bohatá chuť ulahodí každému, kto uprednostňuje sladšie čierno ríbezľové víno pred suchým. Vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru je plné, svieže a príjemne ovocné. 0,75 l Alk. 11% obj.

Pádár s Aróniou

Pádár s aróniou je víno, ktoré je nielen pochúťkou, ale aj elixírom života. Jemné tóny arónie v kombinácii s bohatou chuťou čiernych ríbezlí vytvárajú z každého dúšku neopakovateľný zážitok. 0,75 l Alk. 11% obj.

Pádár Barrique

Víno sýtej rubínovej farby, plné ovocnej chuti po čiernych ríbezliach, doplnené vanilkovou príchuťou, ktorú získalo z dubového dreva. Víno je svieže vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru. 0,75 l Alk. 11% obj.

Vinárstvo Pádár

Sme malé vinárstvo z obce Padarovce v Malohontskom regióne. Prvá písomná zmienka o výrobe vína v našej obci pochádza z roku 1866, no postupne sa tradícia výroby vína z tejto oblasti vytratila. Naším poslaním je vinársku tradíciu obnoviť. Na históriu nadväzujeme výrobou vína z čiernych ríbezlí. Poctivým remeslom chceme nášmu regiónu prinavrátiť hrdosť a šíriť jeho dobré meno po celom Slovensku.

„Myšlienka založiť ovocné vinárstvo vo mne zrela od roku 2015. Ten rok som prekonal vážne zdravotné problémy a uvažoval som, čo a ako ďalej.“

 

Zsolt Simon

Spätná väzba od zákazníkov

Keď Vám príde Pádár domov… Pozrite si video recenziu od Zuzky

Ako to vyzerá, keď Vám na dvere zaklope kuriér s Vaším obľúbeným ríbezľovým vínom? Pozrite si vo videorecenzii od našej stálej zákazníčky Zuzky! Vychutnajte si aj Vy víno svetovej kvality z čiernych ríbezlí v pohodlí svojho domova s rodinou či priateľmi. Objednajte si víno Pádár a presvedčte sa sami.

Ocenenia

Bronzovú medailu si vinárstvo Pádár odnieslo z prestížnej súťaže Víno Bojnice v kategórii Likérové vína a ovocné nápoje. Konkurencia bola silná, keďže do súťaže sa zapojili známi a kvalitní vinohradníci z celého Slovenska. Víno Pádár z čiernych ríbezlí okúzlilo profesionálnych znalcov vďaka svojej jedinečnej chuti a obdivuhodnej vôni

Naše vinárstvo je roky známe výrobou výnimočných ovocných vín. Sme vďační za toto uznanie od profesionálov. Znamená to pre nás, že naše silné odhodlanie, tvrdá práca a neustála snaha o spojenie majstrovských omamných chutí a vôní, sa vyplatili a priniesli neopakovateľný zážitok hlavne Vám – našim zákazníkom.

6x Pádár Premium

*Posielame len kompletné kartóny, aby sme zaistili bezpečné doručenie.
1 kartón = 6 fliaš

 

1
MAIN HEADING
Subheading
1
Premium balík (6x Pádár Premium)
Premium balík (6x Pádár Premium)  × 1
-
+
43,92  (s DPH)
Medzisúčet 43,92  (s DPH)
Doprava Zadarmo
Cena spolu 43,92  (vrátane 7,32  DPH)

Produkty
Počet ks
Cena
Premium balík (6x Pádár Premium)
Super ponuka
-
+
43,92 

Platba

  • Platba v hotovosti alebo kartou pri prebratí zásielky.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente Ochrana osobných údajov.

Požiadajte o spätné volanie

Potrebujete s niečim poradiť?

Vyplňte formulár nižšie so svojimi údajmi a naši kolegovia Vás budú telefonicky kontaktovať.

Neviete si vybrať z našej ponuky? Neváhajte nás kontaktovať a my vám zostavíme ideálny Pádár balíček.

Csízi Zsuzsa
Zákaznícka podpora

Neviete si vybrať z našej ponuky? Neváhajte nás kontaktovať a my vám zostavíme ideálny Pádár balíček.

Csízi Zsuzsa
Zákaznícka podpora

Potrebujete s niečim poradiť?

Vyplňte formulár nižšie so svojimi údajmi a naši kolegovia Vás budú telefonicky kontaktovať.

Kontakt

Tel. číslo: +421 905 366 526
Zákaznícky servis: 8:00 – 16:00
E-mail: [email protected]
980 23 Padarovce 96, Slovakia