Víno z čiernych ríbezlí

Objednať Kde kúpiť

O nás

Sme malé vinárstvo z Padaroviec v Malohontskom regióne. Prvá písomná zmienka o výrobe vína v našej obci je z roku 1866. Tradícia však postupne vymizla a našou snahou je tento obyčaj do našej obce prinavrátiť. Na históriu nadväzujeme zdravým, čierno ríbezľovým vínom. Poctivým remeslom chceme nášmu regiónu prinavrátiť hrdosť a šíriť jeho dobré meno po celom Slovensku.

 

Naše Vína

Vína z čiernych ríbezlí. Pochádzajú z regiónu, kde sa víno vyrábalo už v roku 1866. Svedčí o tom aj erb obce Padarovce, ktorý máme na našich etiketách. Na tradíciu nadväzujeme dvojicou výnimočných vín.

Pádár Exclusive

Rad Exclusiv je určený milovníkom rafinovaných suchších vín. Má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť, za ktorú vďačí jedinečnej technológii barikového tipu a ideálnemu pomeru bohatých kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru.

Pádár Premium

Jeho plná a bohatá chuť ulahodí každému, kto uprednostňuje sladšie čiernoríbezľové víno pred suchým. Vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru je plné, svieže a príjemne ovocné.

Pádár s aroniou

Vďaka našej novej receptúre sme získali nie len zvýšený podieľ vitamínov, železa či jódu ale taktiež lahodnejšiu chuť, ktorú s určitosťou ocení každý milovník exkluzívnych vín.

Pádár Sparkling

Vďaka originálnej receptúre, ktorá je založená na vyvážení zvyškového cukru a bohatých kyseliniek, si víno zachovaná plnú chuť a farba. Sýtením CO2 sa umocnila ovocná vôňa sviežosť.

Kde si môžete Pádár kúpiť?

Naše vína si môžete zakúpiť troma spôsobmi. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje.

1. Objednať od výrobcu

Všetky naše vína si môžete objednať priamo od nás

2. Nájsť predajňu

Na našej mape si nájdete, kde sa naše vína predávajú

3. Od našich partnerov

Môžete ich zakúpiť aj u našich partnerov, ktorí predávajú naše vina

RÍBEZĽOVÉ VÍNO

Ríbzeľové víno obsahuje veľa vitamínu C, antioxidantov, ale aj železo a selén.

 

Železo: Ak nemáte dostatok železa, trápi vás anémia, únava, bledá – mdlá pokožka, nespavosť a búšenie srdca. Železo dokáže zvýšiť fyzickú výkonnosť !

 

Selén: odbúrava únavu či vyčerpanosť  , zvyšuje sústredenosť   , taktiež má detoxikačné účinky a prispieva k zdraviu Vašich vlasov a pokožky. V neposlednom rade, zvyšuje sexuálny apetít .