Víno z čiernych ríbezlí

Objednať Kde kúpiť

O nás

Sme malé vinárstvo z Padaroviec v Malohontskom regióne. Prvá písomná zmienka o výrobe vína v našej obci je z roku 1866, ktorá však postupne zanikla. Našou snahou je obnoviť vinárstvo v obci. Na históriu nadväzujeme zdravým vínom z čiernych ríbezlí. Poctivým remeslom chceme nášmu regiónu prinavrátiť hrdosť a šíriť jeho dobré meno po celom Slovensku.

 

Naše Vína

Vína z čiernych ríbezlí pochádzajú z regiónu, kde sa víno vyrábalo už v roku 1866. Svedčí o tom aj erb obce Padarovce, ktorý máme na našich etiketách. Na túto tradíciu nadväzujeme našimi výnimočnými vínami.

Pádár Exclusive

Rad Exclusiv je určený milovníkom rafinovaných suchších vín. Má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť, za ktorú vďačí jedinečnej technológii barikového tipu a ideálnemu pomeru bohatých kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru.

Pádár Premium

Jeho plná a bohatá chuť ulahodí každému, kto uprednostňuje sladšie víno pred suchým. Vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškovému cukru je plné, svieže a príjemne ovocné.

Pádár s aróniou

Vďaka našej novej receptúre sme získali nielen zvýšený podiel vitamínov, železa či selénu ale taktiež lahodnejšiu chuť, ktorú s určitosťou ocení každý milovník exkluzívnych vín.

Pádár Sparkling

Vďaka originálnej receptúre, ktorá je založená na vyváženom pomere zvyškového cukru a bohatých kyseliniek, si víno zachová plnú chuť a farbu. Sýtením CO2 sa umocnila ovocná vôňa a sviežosť.

Kde si môžete Pádár kúpiť?

Naše vína si môžete zakúpiť troma spôsobmi. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje.

Objednať od výrobcu

Všetky naše vína si môžete objednať priamo od nás.

Nájsť predajňu

Na našej mape si nájdete, kde sa naše vína predávajú.

Od našich partnerov

Môžete ich zakúpiť aj u našich partnerov, ktorí predávajú naše vína.

RÍBEZĽOVÉ VÍNO

Ríbezľové víno obsahuje veľa vitamínu C, antioxidantov, ale aj železo a selén.

Železo: ak máte nedostatok železa, trápi vás anémia, únava, bledá – mdlá pokožka, nespavosť a búšenie srdca, železo dokáže zvýšiť fyzickú výkonnosť.

Selén: odbúrava únavu či vyčerpanosť, zvyšuje sústredenosť, taktiež má detoxikačné účinky a prispieva k zdraviu Vašich vlasov a pokožky. V neposlednom rade zvyšuje sexuálny apetít.